Szkolenie kwaterodawców agroturystycznych z obszaru Podlaskiego Szlaku Bocianiego

Opublikowano 20 listopada 2013

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 29 listopada 2013 r. w Pensjonacie Poniatowski w Suchowoli odbędzie się „Szkolenie kwaterodawców agroturystycznych z obszaru Podlaskiego Szlaku Bocianiego” w ramach projektu realizowanego przez Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich województwa podlaskiego przy współpracy z Podlaską Regionalną Organizacją Turystyczną.

Szkolenie kierowane jest do kwaterodawców z obszaru Podlaskiego Szlaku Bocianiego oraz przedstawicieli instytucji działających na rzecz turystyki wiejskiej.

Celem organizacji szkolenia jest przede wszystkim podniesienie kwalifikacji kwaterodawców i standardu kwater agroturystycznych oraz oznakowanie kwater logotypem Podlaskiego Szlaku Bocianiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w w/w szkoleniu. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, zgłoszenia prosimy przesyłać do 27.11.2013r.

Program szkolenia Karta zgłoszeniowa

Czy wiesz że…

W świecie arabskim dusze podróżują w ciałach bocianów tych, którzy za życia nie odbyli pielgrzymki do Mekki. Stąd ptaki te zawsze cieszyły się przychylnością człowieka i objęte były ochroną.

Pozostałe aktualności

Archiwum aktualności