Podlaskie Bociani Raj – event w Białymstoku

Opublikowano 18 czerwca 2015

W dniach 19-21 czerwca 2015 r.  odbędzie się ostatni event informacyjno-promocyjny „Podlaskie Bociani Raj” organizowany przez Podlaską Regionalną Organizację Turystyczną w ramach projektu „Ochrona bociana białego na obszarze Podlaskiego Szlaku Bocianiego poprzez kampanię informacyjno-edukacyjną”.

Miejsce imprezy: Park Planty, przy fontannie.

Godziny: 10.00 – 17.00.

Na tematycznym stoisku odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą turystyczną Podlaskiego Szlaku Bocianiego, jego atrakcjami oraz poznać ofertę edukacyjną parków narodowych i krajobrazowych.

Do zapoznania się z tematyką ochrony bociana białego i przyjazdu na szlak zachęcać będzie wydawnictwo „Podlaskie Bociani Raj” i materiały promocyjne związane z bocianem dostępne na stoisku.

W szczególności zapraszamy rodziny z dziećmi. Akcja promocyjna będzie dodatkowo wspierana przez przebrane w strój bociana białego chodzące po parku hostessy. Podczas eventu będą organizowane przez konferansjera liczne konkursy, gry i quizy o tematyce ochrony środowiska oraz ochrony gatunku bociana białego.

Serdecznie zapraszamy!

          Event został objęty patronatem honorowym Prezydenta Miasta Białegostoku.

          Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym

          Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku.

                   herb honorowy patronat jpgLogo WP - pola ochronne

Czy wiesz że…

Młode bociany uczą się zachowań od swoich rodziców np. sposobu porozumiewania się czy budowania gniazda (wychowujący się bocian w gnieździe na dachu, będzie w przyszłości próbować zbudować własne także na dachu).

Pozostałe aktualności

Archiwum aktualności