Informacja turystyczna na trasie Podlaskiego Szlaku Bocianiego

Regionalne Centrum Informacji Turystycznej *** w Białymstoku

Informacja turystyczna, Białystok

Informacje o obiekcie

Regionalne Centrum Informacji Turystycznej mieszczące się w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku jest najnowocześniejszym punktem tego typu w  województwie podlaskim.

Pracownicy Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej udzielają informacji w 3 językach: angielskim, francuskim i rosyjskim, pomagają również w zaplanowaniu popołudnia, weekendu, a także urlopu w województwie podlaskim.

Odwiedzający CIT mogą skorzystać z Wi-Fi, ogólnodostępnych tabletów oraz z komputera dla turysty. Na dwóch dotykowych ekranach można poznać ofertę Podlaskiego – od szlaków turystycznych, zabytków, parków narodowych i ich atrakcji po bazę hoteli i obiektów agroturystycznych.

W punkcie działa również Call Center, dzięki któremu możemy udzielać informacji turyście z różnych stron świata przez Skype’a.

Uruchomiono również usługę tłumacza zdalnego, w ramach której istnieje możliwość tłumaczenia na żywo rozmowy z osobą niesłyszącą lub słabosłyszącą. Kontakt przez SKYPE pod nazwą: bialystokcit

Zobacz podobne obiekty

Zobacz wszystkie

Dane kontaktowe