Konkurs fotograficzny „Podlaskie zimą w obiektywie”

Opublikowano 3 lutego 2015

Regionalne Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku podczas ferii zimowych organizuje Konkurs fotograficzny „Podlaskie zimą w obiektywie”. Głównym celem konkursu jest promocja województwa podlaskiego wśród mieszkańców województwa oraz turystów jako regionu atrakcyjnego turystycznie nie tylko latem, ale także zimą, bogatego w walory przyrodnicze, kulturowe oraz pozwalającego na aktywne spędzenie czasu o każdej porze roku.

Konkurs jest skierowany do różnych grup wiekowych: dzieci, młodzieży, osób dorosłych i starszych. Odbywa się w dwóch kategoriach: Krajobraz i Aktywnie. Zdjęcia z kategorii KRAJOBRAZ powinny dotyczyć obiektów, przyrody, zimowych ujęć w plenerze w Podlaskim, natomiast w kategorii AKTYWNIE zdjęcia powinny ukazywać aktywny zimowy wypoczynek w naszym regionie. Każdy uczestnik konkursu ma możliwość przesłania tylko 1 zdjęcia w danej kategorii, co oznacza, że 1 osoba może przesłać max 2 zdjęcia.

Zdjęcia wraz z kartą zgłoszeniową należy przesyłać do 9.02.2015 r. na adres: cit@podlaskieit.pl. Następnie po wyłonieniu najlepszych zdjęć przez jury, wyróżnione zdjęcia zostaną zamieszczone na fanpage’u RCIT w Białymstok na portalu społecznościowym Facebook dostępnym pod adresem
www.facebook.com/rcitbialystok. Nagrodę główną otrzyma zgłoszenie, które uzyska najwyższą liczbę „polubień” w terminie głosowania tj. od momentu umieszczenia zgłoszeń na profilu RCIT do dnia 11.02.2015 do godziny 23:59.

Na autorów najlepszych zimowych ujęć czekają ciekawe nagrody !

Więcej informacji

Czy wiesz że…

Zlatując do gniazda, bocian wita się określonym ceremoniałem, składającym się z gestów głową, szyją i skrzydłami oraz odpowiednim klekotem, który służy rozpoznaniu się oraz wytłumieniu wzajemnej agresji.

Pozostałe aktualności

Archiwum aktualności