Konkurs fotograficzny „Podlaskie zimą w obiektywie”

Opublikowano 3 lutego 2015

Regionalne Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku podczas ferii zimowych organizuje Konkurs fotograficzny „Podlaskie zimą w obiektywie”. Głównym celem konkursu jest promocja województwa podlaskiego wśród mieszkańców województwa oraz turystów jako regionu atrakcyjnego turystycznie nie tylko latem, ale także zimą, bogatego w walory przyrodnicze, kulturowe oraz pozwalającego na aktywne spędzenie czasu o każdej porze roku.

Konkurs jest skierowany do różnych grup wiekowych: dzieci, młodzieży, osób dorosłych i starszych. Odbywa się w dwóch kategoriach: Krajobraz i Aktywnie. Zdjęcia z kategorii KRAJOBRAZ powinny dotyczyć obiektów, przyrody, zimowych ujęć w plenerze w Podlaskim, natomiast w kategorii AKTYWNIE zdjęcia powinny ukazywać aktywny zimowy wypoczynek w naszym regionie. Każdy uczestnik konkursu ma możliwość przesłania tylko 1 zdjęcia w danej kategorii, co oznacza, że 1 osoba może przesłać max 2 zdjęcia.

Zdjęcia wraz z kartą zgłoszeniową należy przesyłać do 9.02.2015 r. na adres: cit@podlaskieit.pl. Następnie po wyłonieniu najlepszych zdjęć przez jury, wyróżnione zdjęcia zostaną zamieszczone na fanpage’u RCIT w Białymstok na portalu społecznościowym Facebook dostępnym pod adresem
www.facebook.com/rcitbialystok. Nagrodę główną otrzyma zgłoszenie, które uzyska najwyższą liczbę „polubień” w terminie głosowania tj. od momentu umieszczenia zgłoszeń na profilu RCIT do dnia 11.02.2015 do godziny 23:59.

Na autorów najlepszych zimowych ujęć czekają ciekawe nagrody !

Więcej informacji

Czy wiesz że…

Sukces bocianiego lotu tkwi, w wykorzystaniu przez niego ciepłych strumieni powietrza poprzez długie i potężne skrzydła, które umożliwiają mu lot bez zbędnych strat energii. Dlatego też bociany wybierają trasę dłuższą, nad lądami afrykańskimi, czy bałkańskimi, które są jednak dla nich mniej wymagające.

Pozostałe aktualności

Archiwum aktualności